Магазин бытовой техникиКиев, Саксаганского 67
Телефоны: +38 (044) 461 94 54
+38 (044) 461 94 73
Как к нам добратьсяКаталог
Холодильники
Морозильники
Морозильные лари
Стиральные машины
Встраиваемая техника
Обогреватели
Посудомойки
ПлитыПроизводителиКонтакты
Телефоны
+38 (044) 461 94 54
+38 (044) 461 94 73
Адрес
Украина, г. Киев
ул. Саксаганского, 67
Время работы
Пн-СБ: 9:00-19:00
Воскр. 9:00- 17:00
Как к нам добратьсяГолосование
Какую марку холодильников вы предпочитаете?
ATLANT
SAMSUNG
LG
INDESIT
BOSCH
ARISTON
GORENJE
SNAIGE
WHIRLPOOL
ZANUSSI
НОРД
другую
Главная / Все статьи
Вибір пральної машини

Нині можливості для придбання побутової техніки значно розширилися. Для здійснення покупки можна навіть не виходити з дому.

Подібну можливість дають своїм покупцям інтернет-магазини побутової техніки. Надзвичайно великий і асортимент подібних магазинів, де представляють свою продукцію численні сучасні виробники. Якому з них віддати вибір покупцям, які бажають купити пральну машину?

Потрібно відзначити, що в будь-якої категорії техніки, будь то машини для прання або автомобілі, є вироби різного рівня і вартості. І вся продукція ділиться, як правило, на нижчий, середній і вищий ціновий сегмент. Найнижча ціна машин для прання білизни починається на рівні приблизно 300 доларів. У цьому сегменті представлені машини таких марок, як Атлант, Indesit, LG, Ardo, Beko, Samsung. Відмінна особливість, яку мають подібні пральні машини, які українські покупці часто купують, полягає в оптимальній  функціональності, а також підборі до їх комплектації досить недорогих матеріалів. Як показує практика, машини подібного класу можуть працювати протягом 4-5 років, іноді більше. Подібні машини можна вважати непоганим вибором, якщо даний вид побутової техніки необхідний негайно, а на більш дорогу машину збирати немає часу.

У середній ціновій категорії представлені такі марки, як Electrolux, Bosch, Siemens та інші. Ціна, яку встановлює на подібні машини інтернет-магазин побутової техніки, знаходиться як правило на рівні від 400 до 600 доларів. Вони гарантовано і без проблем пропрацюють 5 років, а середній період їх служби складає 7-9 років. Як правило, у цих моделях передбачаються певні заходи по підвищенню комфортабельності використання машини, а також заходи для захисту від підтікання. Є опції, що дозволяють уникнути сильного м'яття білизни. За співвідношенням ціни і якості, пральні машини цього сегмента можна вважати кращим вибором.

У сегменті дорогих машин на українському ринку представлено не так багато виробників, як у перших двох категоріях. Найбільш відомі з них Miele і Aeg. Щоб пояснити можливості, наприклад, машин Aeg, виробник демонструє вражаючий приклад: букет живих троянд стирається в режимі дбайливого прання, після чого квіти аніскільки не втрачають свого первісного зовнішнього вигляду. Зрозуміло, що машини навіть середньої цінової категорії подібних вражаючих результатів продемонструвати не здатні. Машини вищої категорії забезпечують не тільки високу якість прання, але ще й досить-таки дбайливе ставлення до білизни. Період їх експлуатації може вимірюватися десятиліттями. Авжеж, при дотриманні інструкції по використанню. Подібні машини інтернет-магазин побутової техніки запропонує покупцям за ціною від 800 до кількох тисяч доларів.

Статья добавлена: 2010-12-17 14:07:29Поиск товара
 
Введите слово для поиска.
Тип товара:
Производители:
Цена от:
до:Ваше мнение о магазине


Полезная информация
МАГАЗИН ЗАКРЫТ
Уважаемые сожалению, наш магазин больше не...[...]
Как правильно выбрать крупную бытовую технику?
Прежде всего, не покупайте бытовую технику в сомнительных интернет...[...]
Акция! 10 лет гарантии на холодильники Атлант!
С 1 ноября по 31 декабря проходит акция от торговой марки Атлант ЛЕТ ПОЛНОЙ...[...]
Читать всеНовости магазина
Почему ночью еда в холодильнике вкуснее?
люди просыпаются посреди ночи, медленно сползают с кровати и плетутся...[...]
Холодильники будущего.
Есть бытовая техника, которая удивляет или вызвывает улыбку. А есть...[...]
Подарки к Новому Году 2013! Выбираем самую неожиданную бытовую технику.
Все когда-то задавались вопросом как выбрать бытовую технику? Но сейчас...[...]
Читать все новостиВход для покупателей

купить стиральную машину в киевехолодильники киев
фотография в киеве